O projektu

Kdo je Dluhopisář a co je jeho cílem?

Dluhopisář je projekt, který chce na jednom místě shromažďovat co nejvíce informací o firemních dluhopisech ve srozumitelné formě.

Cílem serveru je pomáhat celý trh firemních dluhopisů kultivovat. Snaží se vzdělávat širokou veřejnost, aby byla schopna rozlišit dobrý dluhopis od toho špatného. Vyvíjí pozitivní tlak na firmy, kterým ukazuje cestu, jak takový férový dluhopis stvořit a nabídnout na trhu. A pomáhá v pádu těm firmám, u kterých je větší pravděpodobnost, že o své peníze investoři přijdou, než že je vydělají.

Disclaimer

Provozovatelem projektu je společnost Dluhopisář.cz s.r.o., IČO: 21053804, se sídlem: Bělehradská 858/23, 120 00 Praha 2.

Informace uvedené na stránkách nejsou investičním doporučením. V žádném případě se nesnaží čtenáře přimět k investování do popisovaných instrumentů, ani mu poskytnout jakoukoliv jinou formu investičního doporučení. Společnost nenese odpovědnost za případné ztráty vzniklé investováním do aktiv a produktů uvedených na stránkách.

Finanční data a informace byly získány z veřejných zdrojů, jako je server Justice.cz, ČNB, webové stránky, účetní podklady a výroční zprávy jednotlivých společností. Provozovatel se zříká odpovědnosti za jejich správnost a úplnost, protože nelze vyloučit lidskou chybu při jejich zpracování.

Veškerý obsah je majetkem společnosti a bez předchozího písemného souhlasu jej není možné (byť částečně) kopírovat, šířit či používat pro komerční účely.