Dluhopisář vás zve na Finfest 2023

Šéfredaktor Dluhopisáře Martin Dočekal vás tímto zve na svou přednášku v rámci konference FINfest, která se koná 16.10. v 11:40 v hlavním sále kongresového centra hotelu Clarion v Praze s názvem: Padlí andělé korporátních dluhopisůvelké odhalení.

 

Obsahem přednášky bude přinést nový pohled na již proběhlé dluhopisové kauzy. Odpovíme si tak na otázku, co stálo za jejich neslavným koncem i co je spojuje. Najdeme zde totiž mnoho paralel s dluhopisy, které jsou stále nabízeny na trhu klientům.

A hlavně – otevřeme zapečetěnou obálku, do které jsme na podzimním FINfestu 2022 umístili odhad, které emise budou mít do roka a do dne problémy se splácením. Které dluhopisy skutečně padly (a které to teprve čeká)?

Na téma korporátních dluhopisů pak plynule naváže přednáška advokáta L. Pouče a M. Skálové, která bude o nekalých praktikách finanční distribuce advokáta.

Hlavní téma konference zní „Jak nastartovat poradenský business pro rok 2024“ a nabídne opravdu nabitý program se spoustou dalších skvělých přednášek.

 

Speciálně pro uživatele našeho webu jsme vyjednali slevový kód „dluhopisar2023“ – ten umožní prvním deseti zájemcům základní vstup zdarma (a nabídne významnou slevu na další typy vstupenek).

 

Vstupenky zakoupíte na tomto odkaze.

 

Těšíme se na vás!